Argi ne žavinga, kiek skirtingų kulinarijos tradicijų yra pasaulyje? Keliaudami po kitas šalis atsiduodame vietinių skonių ir kvapų paletei, o grįžę namo, įsimintiniausių patiekalų receptus vystome, kol randame tą tobulą kombinaciją tarp parsivežtų ir lietuviškų tradicijų. Kaip galite atspėti, mūsų meniu nuolatos keičiasi, nes mes tiesiog negalime nepasidalinti savo skaniais atradimais. Užsukit paragauti ir pasimėgauti kažkuo netikėto.

Maistas

Kiekvieną darbo dieną nuo 11:30 iki 14:30 ruošiame vegetariškus pietus. Siūlomi patiekalai keičiasi su sezonais.
food

Pica

Italija įkvėpė pasinerti į picos paslaptis, todėl sukūrėme jas su šiek tiek netikėtumo! Vienos pagardintos baklažanais, kitos - pupelėmis, tačiau visos ypatingos pilno grūdo traškiu padu.
pica

Desertai

Kreminė varškės ir maskarponės sūrio pusnis su rūgštelės pridėjusia aviečių ir obuolių kepure. O dar dailūs trupinėliai karūnuojantys šį pyragą! Mėgaujamės šiuo skoniu, šiuo gaivumo gabalėliu. Jei norite pavaišinti draugus... pyragas pasiruošęs.
deserts

Itališki ledai

Įvairiausių skonių gelato yra puikus atokvėpio kompanijonas. Galima skanauti viduje arba išsinešti pasivaikščiojimui prie upės.
gelato

Gėrimai

Pankolių sėklos nuostabiai papildo apelsino skonį. Padarėme šį atradimą išvirę citrusinių vaisių sirupą ir gavosi nuostabus karštas gėrimas. Tai kiekvieną sykį kartoja mūsų lankytojai, juk jie tikri gurmanai!
drinks